Czy można mieć czystą, zdrową skórę bez używania mydeł i detergentów?

Japońscy naukowcy skonstruowali specjalne urządzenia Besty i BiWash Vita-C, które w naturalny sposób dbają o naszą codzienną higienę bez użycia mydeł i detergentów!

Te urządzenia to specyficzne słuchawki prysznicowe, objęte międzynarodowym patentem, które myją ciało w oparciu o mikrobąbelki wytworzone z wody i powietrza. Dzięki mikroskopijnym rozmiarom mikrobąbelków i ich specyficznym własnościom fizycznym można usunąć brud, chorobotwórcze drobnoustroje, a nawet długotrwałe przebarwienia skóry bez konieczności używania środków chemicznych. Dzięki tym urządzeniom będziesz mieć codziennie czystą, zdrową, nawilżoną skórę, chronioną od nadmiernego wysuszenia w naturalny sposób.

Mikrobąbelki dezynfekują, deodoryzują oraz bardzo dokładnie i zarazem delikatnie zmywają wszelkiego rodzaju zabrudzenia takie jak kurz, łój i pozostałości po złuszczeniu naskórka, a nawet makijaż, który jest z reguły trudny do usunięcia. Poza tym skutecznie niszczą roztocza oraz bakterie Legionella i Aeruginosa, zapobiegając w ten sposób chorobom.

Besty i BiWash Vita-C cieszą się już dużą popularnością zarówno na rynku japońskim jak i amerykańskim oraz kanadyjskim. Producent w/w urządzeń daje gwarancję, że każdy, kto chociaż raz będzie miał okazję wypróbować Besty, BiWash, już nigdy nie będzie chciał powrócić do wcześniej stosowanych sposobów utrzymania higieny.

Nie wierzysz? Kliknij tu i sprawdż Besty i BiWash Vita-C

 biwash - czysta, zdrowa skóra