Jak zajść w ciążę?

Dla większości osób i to nie tylko tych dorosłych temat zajścia w ciążę jest powszechnie znany. Przeważająca część małżeństw, którzy pragną mieć potomstwo nie ma z tym większych problemów. Jest jednak spora grupa (ok. 20%) młodych małżeństw, która ma kłopoty z poczęciem potomstwa. Jeśli na początku starań małżeństwa o dziecko występuje duży optymizm, tak z czasem, w wyniku kolejnych niepowodzeń, zaczyna rodzić się obsesja na punkcie poczęcia dziecka. Następnie przeradza się to w istny horror, który w miarę spokojne życie zamienia w piekło. Wiedzą doskonale o tym ci, którzy przez taki koszmar przeszli. Dla jednych ten trudny okres był czasem intensywnego rozwoju i dojrzewania do pełni odpowiedzialnego rodzicielstwa, który zakończył się sukcesem, czyli poczęciem dziecka. Dla drugich sukcesem okazało się podjęcie decyzji o adopcji. Jest też grupa osób, które nie wytrzymały ogromnego stresu wywołanego permanentnym napięciem związanym z ciągłymi porażkami i niestety zerwały związek, w którym nie udało im się począć upragnionego dziecka.

Przyczyn niemożności poczęcia dziecka jest wiele. Mogą mieć one podłoże psychologiczne, biologiczne, ekonomiczne. Jednak wszystkie problemy i trudności można pokonać, jeśli między małżonkami istnieje silna więż emocjonalna i jeśli oboje podchodzą do poczęcia dziecka niezwykle odpowiedzialnie.

Jeśli należycie Państwo do tej grupy małżeństw, które mają problemy z zajściem w ciążę i chcą poznać przyczyny swoich trudności z poczęciem dziecka polecam publikację ” Jak szybko zajść w ciążę ” – proszę kliknąć i zobaczyć opis

  jak szybko zajść w ciążę

Oprócz tego pragnę zwrócić Państwa uwagę na inną metodę leczenia problemów z płodnością, niż te przedstawione w/w publikacji. Mam tu na myśli stosowaną już na świecie technologię naturalnej prokreacji – NaProTechnology. Metodę tę wykorzystuje się również w leczeniu m.in. poprawy jakości nasienia u mężczyzn oraz jakości śluzu płodnego u kobiety, w leczeniu zaburzeń hormonalnych, nawykowych poronień, zespołu napięcia przedmiesiączkowego, depresji poporodowej i innych schorzeń.

Więcej informacji na temat NaProTechnology znajdziecie Państwo na stronie: http://naprotechnologia.wroclaw.pl

 

Warto również wspomnieć o ciekawym podejściu do sprawy planowania potomstwa, które została przedstawione w publikacji: „ Naturalne planowanie rodziny. Seks bez barier. Miłość bez wątpliwości ”

Jest to e-book dla tych osób co poszukują skutecznej metody planowania rodziny, a nie chcą lub nie mogą stosować sztucznej antykoncepcji a ponadto:

– cenią sobie komfort współżycia seksualnego;

– chcą panować nad swoją płodnością i w pełni kontrolować liczbę dzieci oraz czas ich przyjścia;

– szanują swoje zdrowie i dlatego unikają antykoncepcji hormonalnej;

oczekują, że seks z ukochaną osobą będzie wyrazem i umocnieniem ich miłości, bez barier, dyskomfortu i lęków;

– chcą zapewnić sobie i swojej ukochanej osobie największy luksus, na jaki mało kogo stać: komfort psychiczny.

Ebook ten usunie z Twojego mózgu wszelki dyskomfort związany z antykoncepcją i strachem przed nieplanowaną ciążą.

Tu go możesz nabyć za niewielką kwotę – kliknij

 Naturalne-planowanie-rodziny