Jak zapobiegać i leczyć infekcje dróg moczowych?

leczenie infekcji dróg moczowych

Jeśli jest to początek infekcji dróg moczowych, to można zastosować przede wszystkim jakiś preparat z żurawiną, najlepiej 100% naturalny sok żurawinowy kliknij i zamów

Sok z żurawiny

O tym, że sok żurawin jest doskonałym panaceum na infekcje dróg moczowych wiedziały już nasze prababcie. Rzeczywiście badania naukowe potwierdzają te nieprzeciętne właściwości owoców żurawiny. Okazuje się, że sok z żurawin dociera do dróg moczowych i zapobiega przyczepianiu się bakterii w czasie 8 godzin po jego wypiciu. Chodzi tu głównie o bakterie E.coli. Mnie bardzo sok z żurawin pomógł w trakcie antybiotykowego leczenia chlamydiozy dróg moczowych.

To właśnie ekstrakt z owoców żurawiny jest jednym ze składników świetnego naturalnego preparatu na infekcje dróg moczowych pod nazwą Bonimed Urobon. Oprócz tego, w skład produktu wchodzą: ekstrakt z ziela pokrzywy oraz ekstrakt z ziela skrzypu.

Jeśli dokucza Ci infekcja dróg moczowych bez wahania sięgnij po sprawdzony medykament Bonimed Urobon – kliknij i zamów

Więcej informacji na temat żurawiny znajdziesz tutaj – kliknij

Infekcje dróg moczowych mogą dotyczyć każdego odcinka dróg moczowych od nerek aż po cewkę moczową. Najczęściej chorują kobiety, ale tylko połowa z nich korzysta z pomocy medycznej przy łagodnych objawach takich jak pieczenie czy częste oddawanie moczu.

Jeżeli to nie pomoże, a minęło już ponad 30 godzin od zakażenia i dodatkowo występuje ból, pieczenie, a co jeszcze gorzej jest ropny wyciek z pochwy lub członka, to nie ma co czekać, trzeba jak najszybciej ”pędzić’ do lekarza.

Podobnie, jak w przypadku innych chorób, tak również w infekcjach dróg moczowych, najlepsza jest profilaktyka. O tym jak zapobiegać, ale także jak leczyć infekcje dróg moczowych można przeczytać na stronie:

http://modanazdrowie.blogspot.com/2014/07/profilaktyka-i-leczenie-drog-moczowych.html

Ja, po każdej kąpieli w basenie biorę prysznic. Mam niemiłe doświadczenia z kąpieli na niestrzeżonym zbiorniku wodnym, gdzie nabawiłem się zakażenia Chlamydią Trachomatis. Leczenie antybiotykami trwało prawie rok 🙁

  prysznic