Leczyć choroby, czy je wyleczyć?

Leczenie inwazyjne, chirurgiczne a tym bardziej zachowawcze czyli farmakologiczne nie zawsze oznacza całkowite wyleczenie.

Zgadzam się, że w wielu przypadkach nie jest możliwe całkowite wyleczenie człowieka z danej choroby. Niemożliwe jest usunięcie przyczyny powstałej choroby albo też ogniska chorobowe są w takim stadium, że pozostaje leczenie tylko objawów chorobowych. Innym przypadkiem jest brak woli pacjenta w staraniach mających na celu eliminowanie powstawania choroby.

Oczywiste jest, że najlepsza i najtańsza jest profilaktyka prozdrowotna.

Jedną z najczęstszych przyczyn wielu chorób cywilizacyjnych, ciągłego zmęczenia, zatykania tętnic, wysokiego cholesterolu, otyłości czy nawet depresji jest zanieczyszczenie organizmu toksynami, dostarczonymi z zewnątrz.

To wszystko zaczyna się w jelitach. Przez nagromadzenie tam toksyn, dochodzi do nieszczelności jelit, czyli syndromu przeciekającego jelita. Nieszczelność ta jest jednym z głównych czynników patogennych chorób ogólnoustrojowych i schorzeń przewodu pokarmowego.

Aby temu zapobiec i odzyskać radość życia nie potrzeba żadnych leków z apteki. Te schorzenia, choroby należy leczyć tylko naturalnie i można je wyleczyć całkowicie. Jak to zrobić ?

Należy postąpić według opisanej tutaj instrukcji – kliknij

 A jeżeli już nabyliśmy pewne schorzenie czy dolegliwość to zawsze możemy przeciwstawić się temu zjawisku. I co ciekawe z wielu schorzeń możemy się wyleczyć sami, nawet bez pomocy lekarskiej. Tak, to nie żart! Czynniki pozamedyczne i niegenetyczne mają też bardzo duży wpływ na procesy uzdrowieńcze naszego organizmu.

O tym wszystkim bardzo ciekawie pisze pani Lidia Szadkowska, autorka książki ” Leczyć, czy wyleczyć ” .

Weż swoje zdrowie we własne ręce i zacznij się skutecznie leczyć – kliknij

 Leczyc czy wyleczyc

Lekarze wypisują nam różne leki, które może i leczą choroby, ale czy są one wstanie nas z tych chorób ostatecznie wyleczyć ? Śmiem wątpić… Niektórzy z nas są skazani na branie leków do końca życia. Lek ma leczyć, to na pewno, ale czy wyleczyć ? Przecież celem koncernów farmaceutycznych nie jest stworzenie leku, który w końcowym rezultacie ma nas wyleczyć ? Z punktu widzenia finansowego byłoby to dla tych firm bardzo niekorzystne. Czy zgadzacie się ze mną ?