Naturalne i sprawdzone sposoby na katar, kaszel i gorączkę Twojego dziecka

To już koniec gorącego lata. Wraz z powrotem dzieci do szkół, przedszkoli, żłobków i obniżeniem temperatur na zewnątrz pewnie znów, jak co roku, zaczną się problemy zdrowotne maluchów….

Domyślam się, że wielu rodziców ma już swoje, wypróbowane sposoby na gorączkę, kaszel czy katar swoich pociech.

Dla tych, którzy nie wiedzą, jak radzić sobie z katarem, kaszlem, gorączką i osłabioną odpornością u dziecka, mam pewną niespodziankę. Otóż niedawno ukazała się najnowsza publikacja lek. Konrad Kokurewicza, pt.“Emilka ma znowu katar. Poradnik dla Rodziców” – kliknij i zobacz opis

Doktora Kokurewicza, chyba nie ma potrzeby przedstawiać, to najbardziej znany lekarz rodzinny w Polsce. Autor trzech bestsellerów z serii “Poradnik dla Pacjenta” – kliknij i sprawdż.

Znany z propagowania zdrowego stylu życia jako najlepszego lekarstwa na większość dolegliwości, więc można być spokojnym, że zamiast bezsensownego faszerowania dziecka lekami, poleca alternatywne, sprawdzone sposoby. Prywatnie Tata tytułowej Emilki.

Poradnik otrzymał pozytywną rekomendację dr hab. n. med. Agnieszki Mastalerz-Migas, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej i p.o. Kierownika Zakładu Medycyny Rodzinnej Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Szczegółowy opis książki, spis treści, fragment, cena są dostępne tutaj – kliknij

emilka-ma-znowu-katar